Terms & Conditions

Bu sitenin ve içerisindeki verilerin kullanımı işbu Yasal Uyarı ile belirtilen koşul ve şartlara tabidir. Siteyi kullanmakla, burada belirtilen tüm koşul ve şartları kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu koşul ve şartları kabul etmiyorsanız, SehriAltunizade.Com’a ait bu siteyi lütfen KULLANMAYINIZ.


 


Güvenlik


SehriAltunizade.Com olarak gizliliğinize öncelikli önem vermekteyiz. Bize sunduğunuz tüm bilgileriniz; ilgilendiğiniz ürün ve hizmetlere ilişkin geri bildirimde bulunmak amacıyla kullanılır. Bilgileriniz, SehriAltunizade.Com’a bağlı şirketlerle de bu amaca yönelik olarak paylaşılabilir. Kişisel bilgilerinizi bize sunmanız, tüm bu bilgilerin belirtilen amaçlara yönelik olarak kullanılmasını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Taleplerinize karşılamak maksadıyla vereceğimiz siparişler ve yapacağımız başvurular haricinde, kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmayacağımızı garanti ederiz.


Sitenin güvenliği ve tüm kullanıcıların erişimine açık olması amacıyla SehriAltunizade.Com, siteye yapılan erişimleri izlemekte ve kayıt altına almaktadır. Böylece, siteye verilecek zararların ve içerikte yapılabilecek tahribatın saptanması kolaylaşmaktadır. Siteyi kullanan herkes, bu takip ve izlemeyi kabul etmiş sayılır.


Sitede yer alan verilerin değiştirilmesine yönelik teşebbüslerin, güvenlik önlemlerini etkisiz hale getirme ve aşma çabalarının ya da siteyi amacı dışında kullanmanın cezai sorumluluğu bulunmaktadır.


İzleme sonucunda suç oluşturabilecek bir eylemin saptanması halinde, gerekli bilgiler yetkili mercilere iletilecek ve haklarında yasal işlemler başlatılacaktır.


 


Telif Hakkı


SehriAltunizade.Com internet sitesi içerisinde yer alan tüm bilgi, belge, logo, resim, video, grafik ve döküman, aksi belirtilmediği sürece, SehriAltunizade.Com’a aittir. Tüm Hakları Saklıdır. SehriAltunizade.Com’ın önceden yazılı izni alınmadıkça, hiçbir şekilde alıntılanamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz ve yayımlanamaz. Bununla birlikte; kullanımına izin verilen bilgiler karşıdan yüklenebilir.


Harici Sitelere Erişim


Bu sitede yer alan bilgiler, Bureau Vertitas’a ait olmayan harici sitelerde yer alan belge ve kaynaklara erişim bağlantıları içerebilir. Bu bağlantılar, kullanıcıların bilgiye ulaşmalarını kolaylaştırmak içindir. SehriAltunizade.Com, harici sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğunu, güncelliğini ve içerik bakımından uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca bu bağlantılar, harici sitelerin ve içerdiği bilgilerin onaylandığı anlamına gelmediği gibi; bu harici sitelerde ifade edilen görüşleri, sunulan ürün ve hizmetleri, varsa sponsorları tanıtmak, önermek ve desteklemek amacını da taşımaz.


SehriAltunizade.Com’a ait internet sitelerinde atıf yapılan tüm ticari ürün, hizmet ya da prosesler ve kuruluş isimleri yalnızca kullanıcılara bilgi verme amacını taşır. Herhangi bir tanıtım, reklam, öneri veya destek söz konusu olamaz. Sitede yer alan ilgili kişi ve kurumların görüşü, SehriAltunizade.Com’ın düşüncelerini birebir yansıtmaz. Ayrıca bu görüşler, reklam ya da ürün tanıtımına yönelik kullanılamaz.


Sorumluluğun Reddi


SehriAltunizade.Com, sitede yer alan bilgilerin tam ve eksiksiz olması için gereken tüm çabayı göstermektedir. Ancak, tüm belge, döküman ve içeriğin hiçbir hata içermediğini garanti edemez. Sitenin içeriğinin doğru, eksiksiz veya yeterli olduğuna ilişkin de hiçbir garanti veya taahhüdü yoktur ve içerikte olabilecek hata ve kusurlara ilişkin sorumluluğunu da açıkça reddeder.


SehriAltunizade.Com’a ait internet sitelerinin veya bağlantı verilen harici sitelerin içeriğinin belirli bir amaca uygun olduğuna ve ticari değerine ilişkin garantiler ile üçüncü kişilere yönelik hak ihlalleri de dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmaksızın; SehriAltunizade.Com’ın, bağlı şirketlerinin, çalışanlarının ve ortaklarının yasal -aleni veya zımni- hiçbir sorumluluk ve yükümlülüğü yoktur.